Badania wizualne konstrukcji

badania wizualneKażdy obiekt techniczny, konstruowany i wykonywany przez człowieka powinien spełniać pewne normy BHP, gwarantujące niezawodną i bezpieczną pracę. Szczególnej uwadze poddaje się konstrukcje budowlane i spawane, użytkowane przez ludzi. W ich przypadku, ryzyko wystąpienia wypadku wydaje się być największe.

Dlatego, w przypadku konstrukcji spawanych, warto jest przeprowadzać badania wizualne. Są online casinos to nieniszczące badania spoin , przeprowadzane przez fachowców. Najczęściej wykonuje się je bez dodatkowych przyrządów (okiem nieuzbrojonym), albo przy użyciu sprzętu optycznego, którego powiększenie nie przekracza 20. Badania wizualne - http://de-tech.pl/badania-wizualne/ - wykonywane są najczęściej po wyprodukowaniu danego wyrobu, albo w czasie procesu produkcyjnego. Jest to podstawowa metoda badania jakości spawów. Czasem przy takich badaniach wykorzystuje się także proste przyrządy pomiarowe - np. suwmiarki. Dużą zaletą tej metody jest stuprocentowa kontrola spoin (sprawdza się każdą spoinę). Aby dobrze wykonać badanie wizualne, niezbędna jest wiedza i wieloletnie doświadczenie w branży.

Nasza firma oferuje usługi z zakresu badań wizualnych spoin. Posiadamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy działają w branży od wielu lat. Zapraszamy do współpracy.