Blanx to uznany na całym świecie producent akcesoriów do utrzymywania prawidłowej higieny jamy ustnej, będący częścią włoskiej korporacji Coswell.

Co oferuje Blanx?

Seria produktów oznaczonych tej marki to pasty do zębów, płukanki, nitki i szczoteczki oraz tabletki do czyszczenia protez. Mają one za cel nie tylko dokładne usunięcie z zębów i jamy ustnej wszelkich osadów, ale również i wybielenie zębów. Zwraca uwagę płyn do jamy ustnej, do produkcji którego używana jest unikalna technologia ActiluX, aktywowana światłem. Dzięki jej działaniu likwidowane są pigmenty wywołujące przebarwienia, a dodatkowo miętowy posmak sprawia, że użytkownik ma świeży oddech.

Technologia ta używana jest również w pastach do zębów, dzięki czemu za każdym czyszczeniem zyskują one biel. Obejmuje to także implanty i wypełnienia, dzięki czemu można mieć białe zęby niezależni od ich stanu.

Gdzie kupić produkty Blanx? Produkty tej marki można nabyć na jej oficjalnej stronie lub też w dobrych sklepach sprzedających produkty tego typu, np. w http://www.domowystomatolog.pl/firm-pol-1319659030-BlanX.html.