Współcześnie żadna impreza nie może obejść się bez odpowiednich dekoracji. Kiedyś taką dekorację stanowiły głównie balony i bibułowe pompony czy wycinanki z papieru, teraz to już zdecydowanie wyższy level imprez. Każde wesele, pierwsze urodziny dziecka, wieczór panieński czy baby shower to idealna okazja na to, żeby zaszaleć z dekoracjami, a na rynku jest ich naprawdę bardzo dużo.

W dalszym ciągu najpopularniejsze imprezowe gadżety to przede wszystkim balony, ale występują w różnych kształtach i dziś można już kupić balony nie tylko gumowe. Bardzo modne i niezwykle efektowne są balony foliowe. Niewątpliwie każdy z nas kojarzy balony foliowe z złotym czy srebrnym kolorze w kształcie litery czy cyfry. To niezwykle stylowy gadżet zarówno na wesele jako inicjał imion pary młodej, jak i urodzin jako cyferka symbolizująca liczbę lat jubilata. Takie foliowe balony najlepiej napompować helem, żeby swobodnie unosiły się w powietrzu. Razem z nimi można też umieścić balony gumowe, które są świetnym dopełnieniem balonowej dekoracji i chyba nigdy nie wyjdą z mody. Balonowa dekoracja to obowiązkowy element przyjęcia weselnego, urodzinowego czy wieczoru panieńskiego.

Do kategorii imprezowe gadżety należy zaliczyć także wszelkiego rodzaju zastawę stołową. Coraz więcej osób decyduje się używanie jednorazowych talerzyków, kubków i sztućców na różnego rodzaju imprezach. W związku z tym, że można je kupić w naprawdę bardzo ciekawym designie, w ofertach różnych sklepów znajdziemy talerzyki kolorowe, we wzory czy też stylizowane na bardziej eleganckie. To samo z kubeczkami czy też kolorowymi sztućcami. To świetna opcja, bo potem taką zastawę wystarczy zgarnąć do worków na śmieci. Jednorazową zastawę warto dopasować kolorystycznie do reszty dekoracji, by powstała spójna wizja imprezy.

gadżety imprezowe

Świetną opcją imprezowych gadżetów są też pompony papierowe. Można je kupić w wielu rozmiarach i kolorach, powiesić pod sufitem czy porozkładać na stołach albo powiesić na ścianie. To bardzo ładny i niezwykle uroczy gadżet, docenią go przede wszystkim kobiety, bo ma w sobie dużo romantyczności i lekkości. 

Artykuł powstał przy współpracy z http://kucmar.pl