Odzież z nadrukami od pewnego czasu jest niezwykle popularna zarówno wśród osób młodych, jak również i w kwiecie wieku. Oczywiście, nie wszystkie nadruki sprawdzą się na każdą okazję. Przykładowo, koszulki bez rękawów z nadrukiem mogą być dobrym wyborem na nieformalne spotkanie, jednak nie będą odpowiednie podczas poważnego meetingu biznesowego.

Niemniej jednak nadruki opanowały na dobre świat mody, a to sprawia, że w kolekcjach najbardziej znanych marek znajdziemy ciekawe propozycje od czołowych projektantów. Przytoczmy więc po prostu kilka przykładów na to, kiedy sprawdzą się koszulki bez rękawów z nadrukiem, kiedy zaś lepiej postawić na bluzę czy elegantszy strój w nietypowym stylu.

Nadruki – tylko dopasowane

Przede wszystkim koszulki bez rękawów z nadrukiem czy wszystkie inne elementy garderoby, które zdecydujemy się wybrać właśnie w takiej ozdobnej opcji, powinny być dopasowane do okoliczności i naszego charakteru. Jeśli jako osoba poważna nagle wybierzemy prześmiewczy nadruk czy coś z elementami komiksowymi, nie będziemy w odbiorze innych osób wyglądać zgodnie ze swoją osobowością. Oczywiście, nie ma w tym nic złego – czasami powagi wymaga od nas praca. Niemniej jednak zawsze warto przemyśleć, czy dany nadruk na naszym ubraniu będzie adekwatny do sytuacji i towarzystwa, w którym będziemy się znajdować. Jeśli tak i dodatkowo będzie również odpowiadał naszemu charakterowi – nie ma przeciwwskazań ku temu, aby takie ubranie z nadrukiem założyć. Przy okazjach eleganckich, o ile nie jesteśmy ikonami świata mody, musimy jednak przemyśleć tego rodzaju dodatki do stroju i zdecydować się jednak na stonowane kreacje bez specjalnych ekscesów.

Dobre na prezent

Dobrze dopasowane koszulki bez rękawów z nadrukiem mogą być również świetnym upominkiem zarówno dla osoby bliskiej, jak również i nieco dalszego znajomego. Oczywiście, trzeba pamiętać o kilku zasadach. Na początek dobrze koszulka bez rękawów z nadrukiemjest poznać upodobania danej osoby, zwłaszcza w przypadku osób mniej nam bliskich. Wówczas możemy postawić na nadruki dobrze dopasowane np. do zainteresowań konkretnego człowieka; komiksowa koszulka sprawdzi się dla fana komiksów, zaś ta ze śmiesznym nadrukiem dla kogoś, kto uwielbia żartować. Bliskim osobom możemy zaserwować bardziej tematyczne koszulki bez rękawów z nadrukiem. Wiele firm przygotowuje ubrania na konkretne okazje, np. na Dzień Ojca czy nawet rocznicę ślubu. Musimy tylko pamiętać o tym, że nie każda osoba będzie chciała w takiej koszulce chodzić na zewnątrz, poza domem – nie powinno to stanowić dla nas większego problemu.