figurki na tortZbliża się Twój najszczęśliwszy dzień w życiu - niebawem powiesz przed ołtarzem "tak" swojej drugiej połówce. Pocałujecie się, przyjmiecie dary i razem z gośćmi odjedziecie na wesele.

Wieczorem, na weselu już, kiedy zabawa trwać będzie w najlepsze, przyjdzie czas na pierwszy taniec. Ćwiczyliście go już wielokrotnie, chodziliście nawet na specjalny kurs, więc na pewno wyjdzie on Wam doskonale, ku uciesze wszystkich zebranych. Co zaś nastanie potem? Inny, również symboliczny gwóźdź wieczoru - wspólne krojenie tortu. Akt ten, mający za zadanie pokazać wspólnotę Twoją i Twojej połówki, nie może odbyć się byle jak, potraktowany jedynie jako kolejny schemat, któremu trzeba sprostać. Musi to być czynność jedyna w swoim rodzaju, podkreślająca Wasze wzajemne przywiązanie i jedność.

Poproś, aby położono wyobrażające Was figurki na tort - http://sklep.desoie.pl/35-figurki-na-tort - na sam jego czubek, wskazując w ten sposób niezłomność Waszą w postanowieniu wspólnego trwania. Niech wszystkim będzie wiadome, iż rytualna czynność krojenia ciasta to dla Was nie tylko równoprawny z innymi czynnościami akt, którego spełnienie wymagane jest na weselu od młodej pary. To także, i przede wszystkim, działanie symboliczne, poprzez które pokazujecie wszem i wobec, kim zamierzacie już być.