Kompletowanie wyprawki dziecięcej to jeden z przyjemniejszych obowiązków, z jakim muszą się zmierzyć przyszli rodzice maleństwa. Sklepy z akcesoriami dziecięcymi przepełnione są cudownymi i kolorowymi ubrankami i gadżetami dla maluchów, a nowoczesne i oryginalne wózki dziecięce wprost zachwycają swoim wzornictwem i funkcjonalnością. Największą wagę rodzice zazwyczaj przywiązują do rodzaju pojazdu, jakim będzie jeździł ich potomek, bo to przecież ów pojazd powinien gwarantować maluszkowi komfort i wygodę podczas spacerów.

Trudny wybór wózka dziecięcego

Przyszłe mamy, oczekując narodzin swojej pociechy, z niecierpliwością przeglądają poradniki i kolorowe czasopisma z ofertami różnorodnych wózków dziecięcych. Bogactwo modeli tych pojazdów dziecięcych zaskakuje i przyprawia o zawrót głowy, a zdecydowanie się na jeden model stanowi nie lada wyzwanie. Dla rodziców ceniących komfort i piękny nowoczesny wygląd, poleca się wózek quinny moodd, który przyciąga klientów doskonałą jakością, stylem i ciekawym designem. Quinny moodd, to oferta dla najbardziej wymagających rodziców, bowiem ten rodzaj pojazdu dziecięcego zawiera wszystko, co niezbędne dla maleńkiego i starszego dziecka. Model quinny moodd, wyposażony jest nie tylko w gondolę i spacerówkę, ale też przenośny fotelik dla noworodka, niezbędny w podróży z maleństwem. Szybkie składane i automatyczne rozkładanie wózka, czyni go wręcz idealnym pojazdem nie tylko dla maluszka, ale każdego rodzica, obsługującego taki pojazd nawet kilka razy dziennie.

Jakość i komfort na pierwszym miejscu

Aby wózek dziecięcy spełniał swoje zadania, musi spełniać wszystkie kryteria idealnego pojazdu dziecięcego. Wózek quinny moodd, to prawdziwa ikona stylu wśród innych wózków dziecięcych. Wodoodporna tapicerka, obrotowe koła oraz piankowe opony, zdecydowanie poprawiają komfort jazdy zarówno maluszka jak i osoby prowadzącej wózek. Wygodna regulowana rączka i siedzisko ustawiane w dwóch kierunkach wpływają na jakość i funkcjonowanie wózka, pozwalając rodzicom na dowolne manewrowanie siedziskiem, w zależności od potrzeb maluszka i jego opiekunów. Gondola quinny moodd jest przystosowana dla dzieci od urodzenia do około 6 miesiąca życia, idealnie płaska zapewnia maluszkowi właściwy odpoczynek w trakcie spacerów, zaś spacerówka montowana w dwóch kierunkach jazdy, doskonale zaspokaja potrzeby ciekawej świata pociechy. Głęboka budka wersji spacerowej quinny moodd, chroni maluszka przed wiatrem, deszczem czy słońcem, dając wysoki komfort jazdy w każdych warunkach. Wybór odpowiedniego wózka dziecięcego jest bardzo trudny, bowiem producenci zasypują klientów, czyli przyszłych rodziców różnorodnymi pojazdami dla ich pociech. Warto poświęcić temu zakupowi dłuższą chwilę i wybrać pojazd, który nie tylko będzie posiadał modny design, ale też jakość, funkcjonalność i wysoki komfort jazdy. Takim wózkiem z pewnością jest quinny moodd.