Budżet firmowy wymaga naprawy? Zawsze możesz znaleźć dodatkowe oszczędności i nie chodzi wcale o sytuacje, w których polegać będą one na obniżeniu pensji pracownikom. Doskonałym przykładem jest monitoring zużycia paliwa. Jak zabezpieczyć się przed czymś takim? Doskonałym przykładem jest asortyment oferowany przez firmę SATIS. Chętnie przedstawimy Wam propozycję, dzięki którym zaoszczędzicie nawet kilka tysięcy złotych na jednym samochodzie w skali roku! Wyobraźcie sobie, jak wyglądać będą sumy pieniędzy, jeśli dysponuje przykładowo 5, czy nawet 10 służbowymi autami! Są to kwoty rzędu kilkudziesięciu tysięcy, które możecie przeznaczyć na wynagrodzenia dla pracowników i wiele więcej!

Dokładną ofertą możecie znaleźć w internecie. My jednak chętnie pokażemy kilka ciekawych możliwości, które zyskacie podczas inwestycji. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym materiałem.

Nie tylko benzyna, to także części

GPSPrzedstawiliśmy Wam informacje, z których wynika, że zaoszczędzicie tylko na samej benzynie. Z pewnością wyliczyliście już tysiące, o których wspominaliśmy wcześniej. A jeśli powiemy Wam, że jest to dopiero część i będzie tego więcej?

Świetnym dodatkiem są części eksploatacyjne, opony, olej silnikowy, czy chociażby przeglądy techniczne. Warto wspomnieć, że im przebieg będzie mniejszy, po kilku latach sprzedacie auta po wyższej cenie, dlatego do wszystkiego możecie doliczyć jeszcze kilka, jeśli nawet nie  kilkanaście tysięcy.

Biorąc pod uwagę, że koszt instalacji systemów pozwalających na kontrolę to zaledwie kilkaset złotych rocznie, z pewnością finalne rozliczenie dla Twojej firmy będzie jasne. Nie traktuj go jednak w tak sztywnych ramach, gdyż udostępniając pojazdy służbowe pracownikom, by mogli oni z nich korzystać, czasem warto nieco odpuścić. Pokażcie jednak, że macie narzędzia, dzięki którym możecie ich kontrolować. Tak stworzycie więź z zaufaniem i szczerością.

Czy to drogie?

Niektórzy przedsiębiorcy twierdzą, że jest to zbędny wydatek, ponieważ są w stanie samodzielnie zapanować nad wszystkim. Są oni niestety w błędzie, ponieważ nawet nawigacja GPS nie zapewni im tak dobrych wyników. Wszystko powinno również zostać przeliczone przez algorytmy, dzięki którym można wykrywać wiele nieprawidłowości. Analiza pozwoli także zaobserwować potencjalny wzrost spalania. Jaki będzie tego finał? Oczywiście taki, że wykryjecie znacznie szybciej awarie silnika lub układu napędowego. Wcześniejsza reakcja ochroni Was przed konsekwencjami, dlatego za ewentualną naprawę zapłacicie mniej!

Artykuł powstał we współpracy z  https://www.satisgps.com